Dochy

Je normální, aby server, který si váží svých návštěvníků, dal na své stránky agresivní reklamu?

Je normální aby server, který si váží svých návštěvníků, dal na své stránky reklamu, která vyskočí vždy když návštěvník začne psát příspěvek?
Dnes se mi to stává celý den. Jak začnu psát příspěvek a myš šoupnu stranou aby nepřekážela ani fyzicky ani kurzor, vyskočí mi uprostřed obrazovky okno reklamy.

A doplňující otázka: Kolik mi dáváte minut? 😉

Nejlepší odpověď
kapka

Pochopila jsem správně z doplňující otázky, že se to stává tady? Mě totiž mate ta věta „který si váží svých návštěvníků“. :D

Nojono, teď když ohlásil odchod Gecco, zoufalost stranek stoupla, stoupajici agrese je přirozenou reakcí. :D

Ja jsem na mobilu a reklamy me neobtěžují, pokud vylozene omylem na neťuknu. :)

Další odpovědi
sesednizkola

Vzi se do jeho situace. Treba je v haj.lu s prachama a tohle posype urcite vic nez nevyrazny reklamy od googlu.

Mc Merkurion

… nevím,co je reklama (krom těch spřátelenejch otázek) …

… k doplnění: maximálně do večera …

Nerevarin

Do prohlížeče lze nainstalovat různé ad blocky, nebo-li reklamní lapače a máš po starostech. A je možné, že si kurzorem najel na reklamní pole a tím se reklama spustila.

terry

Prachy – prachy – prachy – peníze – peníze …
Toť vše :'(

Dochy

Kapka: K první otázce se nevyjadřuju 😉
K první poznámce: Obecně od všech co poskytují nějakou službu očekávám, že si svých zákazníku vážit budou. Sám bych se přeci nebabral s nějakým systémem, který nakonec budou používat jen nějaká pitomá hovada?!

kapka

A co že jste si to podle té reklamy měl vlastně koupit? A koupíte si to? :D

Dochy

Určitě nekoupím. Vyskakoval tuším LIDL a pak ještě něco…

Dochy

A teď ORION ☹

Dochy

Nerevarin: To je mi jasné, že se reklama spustila po náhodném najetí na její okno. A to je přesně to chování reklamy, které považuji za extrémně obtěžující. Zvlášť na tomto typu serveru. V okamžiku kdy začnu psát příspěvek mi má všechno překrýt okno s nějakýma žvástama???
To že server musí na něčem vydělat na svůj provoz a nějaký zisk chápu a „slušnou“ reklamu, která si způsobně zůstane sedět ve svém koutečku jsem ochoten tolerovat. Navíc ne na všechny počítače lze adblocky a podobné serepetičky instalovat.

briketka10

Nevidím žádnou reklamu ani nemám Adblock :))