Avatar uživatele
Džanička

Je normální, aby po mě ve školce chtěli zaplatit školné za červenec a srpen, když syn bude o prázdninách do­ma??

Toto fakt nechápu.. Je to ve vaší školce také tak??
Doplňuji:
No vidíte, tak to mě nenapadlo, to je jako bych jela na půl roku na chalupu a taky musím platit nájem v bytě, díky…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4683 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vim od zname , ze take tak plati. I skolka musi platit mesicni energie – zalohy … vodne , pojisteni a vse ostatni jako domacnost. Nekde plati rodice vice , ale jen 10 mesicu. Nektera skolka to pak resi , aby to nebylo moc na rodice , ze radsi chteji splatky po cely rok. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Platili jsme vždy jen 10 měsíců.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
žolik

Né tady se platí pouze za měsíce které dítě navštěvuje školku,pokud jsou prázdniny a dítě zůstane doma,tak až v záři.je to logické,doma to je něco jiného nájem se musí platit,školné 10 měsíců.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

naše školka si za červenec a srpen účtuje ::udržovací:: poplatek jenom 55,– Kč/měs. ale pokud by kluci jeden jediný den v měsíci do školky přišli, platila bych za ten měsíc plnou taxu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Džanička

No vidíte, a já to stejně zaplatit musím, pokud chci mít jistotu aby mohl od září opět chodit.. A v září budu platit znova..

před 4683 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ok. 🙂 -iv-

před 4682 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek