Ganymede

Je normalni, aby me kocce chutnaly vetrove (mentolove) veci?

Treba si cistim zuby a ona tu vetrovou pastu lize. Nebo nanesu alpu na kuzi a ona ji slize. Zvykam vetrovou zvykacku a kocka se mi dere do pusy :D je to normalni?

Odpovědi
Kepler

No, je to srandovní, ale jestli nezvyklé, to nedokážu posoudit. Když si ale uvědomím, jaké chutě mají někteří lidé, tak mi to přijde celkem normální.

Drap

Neni až tak nic nezvyklého. Různá zvířata mívají dost často různé chutě.

pepe88

Pořád lepší než dávat hořčici do krupicové kaše.

Pella

No kočkám voní šanta, má taky takovou citrónovo-mentolovou vůni takže možná že je to prostě podobné