dgfdgf

Je normální, aby 256GB flash disk stál 800 Kč?

Nerad bych naletěl.

Máte zkušenosti s tímhle obchodem?

https://www.lig­htinthebox.com/cz/na­rrow/256gb_v266011t0/lev­ne-usbflashdrives_c17268?p­rm=1.4.22.0#no­hash

Nejlepší odpověď
Kepler

Hm, normální to není. I ty nejpomalejší flešky o této kapacitě stojí víc než 2× tolik.

Další odpovědi
autacek

V dnešních cenách, tak leda z druhé ruky a nefunkční.

Jiří Bohumil

Určitě ne. Pokud by to nebylo, jako nějaké cenové zvýhodnění (já říkám „prebenda“) k nějakému zakoupenému jinému produktu.
Ale jak se říká, risk je někdy zisk. Ale také případná ztráta.

anonym

V Německu dostal známy flash disk 500GB zdarma za to že využil nabídku od 02 na internet a TV, jen s opakovaným měsíčním prodloužením, neupsal sem na dva roky jako je to tu zvykem.

Lurius

Zeptej se sám sebe, jestli by si tomu výrobku svěřil 256GB svých dat…

dubraro

Přistupoval bych k tomu s nejvyšší opatrností. Koupil jsem kdysi dvě podezřele levné 32GB flešky. Při připojení ukazovaly 32GB, jenže když se na ně nahrálo víc než 4GB tak se starší data přepsaly. Prodejce o tom možná taky nevěděl, takže bez problémů vzal zpět.

Roman71

Tak to je vážně podezřelé, takže opatrně s nákupem. Jednu takovou „vysokokapacitní“ 256GB MicroSD mám ve čtečce. Sehnal ji syn taky v nějaké akci. Při pokusu o zápis dat selhalo ukládání něco málo pod hranicí 8GB!
Když jsem otestoval geometrii diagnostickým programem, byla přepsaná geometrie tak, aby se karta tvářila jako vysokokapacitní. Pod lupou na kartě, k mému velkému překvapení, pod šestkou vyčuhovala vyražená osmička(!), a bylo po záhadě.

No, a 350Kč v trapu za 8GB kartu.. No comment.