doney gal

Je normální, aby chlap začal litovat svatby ještě před svatbou?

Je to mladý kluk a své děvče požádal o ruku a když se mi svěřoval týden před svatbou, tak už tvrdil, jak toho lituje. Je to normální?

Na zrušení je pozdě, od včerejška jsou svoji :DDD

Nejlepší odpověď
bolak

Normální to neni, normální člověk by na něco takovýho jako je svatba ani nepomyslel.. pche.. natož s ženou..

Jsem zvědavej co bude chudák holka dělat bez ruky..

Další odpovědi
gecco

Není – neví co chce…
Ta holka to nebude mít jednoduché…
😉

orwell

Pokud má pistoli u hlavy, tak to možné je. Ale podle toho, co píšeš dál, to normální není a skončí to patrně dříve nebo později neslavně.

štamgast

Tak ať svatbu zruší.

EDIT: To jsi ovšem neřekl. Tak rozvod.

ten který je

Nikdo z nás neví příčinu jeho konání.V každém případě si myslím že bude lepší svatbu zrušit,než aby se oba později trápili a to už nemluvím o případném maléru kdy by měl mít pár později nějaké děti.

marci1

Normální to není, pokud toho lituje před svatbou, tak rozhodně bude lepší, pokud se své dívce svěří a svatbu zruší. Třeba jejich vztah potřebuje ještě čas bez svatby. 🙂

klumprt

Normální to není. Normální je to až po. 🙂

ReHu

Není to zas až taková vzácnost.
Mladí prostě dříve činí než myslí.

zjentek

jestli to je normální si nejsem tak jistej ..ale jestli je normální ten chlap, tak to zas takový nenormální není ..;q

arygnoc

aj by som dal bolakovi bodík, ale napred by mi musel vysvetliť, s KÝM iným ako so ženou sa možno oženiť (teda mať svadbu – poznám iba alternatívu človek + žena).
pokiaľ má na mysli „maminku“ s klobáskou medzi nohami, palec som nedal správne.

no holka bez ruky – po svadbe to už je jedno.

😉

bolak

odkud znáš mojí maminku? :-o

redy

bolak nic lepšího sem už dlouho nečetla :DDDDDDDDDDDD­DDDDDDD