pepe88

Je normalni aby chlap bulel?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano. Pláč je přirozeným projevem a jeho opakované potlačování může dotyčného dovést až na psychiatrii.
Proč myslíte, že drtivá většina pacientů psychiatrie jsou muži? Právě kvůli tomuto debilnímu rčení, že „chlapi nepláčou“.

Další odpovědi
dědapetr

Je to normální.Jsou to emoce.

marci1

Samozřejmě, je to normální. Když potřebuješ, tak se vyplač. „Chlapi nepláčou“ je hloupost. 🙂

led

Možno vás to prekvapí, ale aj chlap je len človek.
A to bez ohľadu, či je normálny, alebo …, je schopný aj citu.

anonym

Ano,je to normální,mnohdy jsou citlivější muži než některé ženy.
Poslechni si toto:
http://tinypic­.com/player.php?v=9tlff­4%3E&s=8#.VTET­tmN00cA

kapka

Sorry, ale nesmi bulet v jednom kuse, kvuli kazdy kravine.

bolak

Když ti někdo bodne pastelku do oka, tak prostě bulíš, chlap-nechlap, akorát to pak strašně štípe, až někde v mozku..

nejlulu

jo je to normalni všichni mají citi
Doplňuji:
 city

da ny

ad: quentos
Velmi hezky popsaná pravda… to je za 100 bodů! ;)

anonym

zlomené srdce?