zvonisek

Je normálne, keď policajt povie:,, Ruky za chrbát! "?

Napríklad, keď človek urobí počítačový podvod, alebo ukradne niekomu lízatko, Trebárs malému dieťaťu.

Nejlepší odpověď
Drap

Malému dítěti to žádný policajt neřekne.

Další odpovědi
led

Záleží pri akej príležitosti to povie a komu to povie. Určite zadržiavanému nepovie „Výskočte a ostaňte vo vzduchu“, aby ho mal pod kontrolou, než spraví zadržiavací úkon – nasadí putá..
Malému dieťaťu toto policajt nehovorí… ešte nie sme súčasť USA, kde takto zadržiavajú aj nezletilých. ale ako nepodarený vtip vaše prirovnanie bolo humorné.

Pri počítači to povie preto, aby dotyčný nemohol niečo na počítači spraviť, aj dieťa dokáže stlačiť „DELETE“

ivzez

Je-li Slovák, může to samozřejmě říct i slovensky.

Zvonísku, proč by měl policista malému dítěti říkat »Ruky za chrbát!«?

elkon

Slušnému člověku to neřekne.