autacek

Je noční lyžování náročnější, nebo je opak pravda?

ilustrační foto: vlastní archiv (F:\fotky\maza­lovaradost\noc­nisjezdovka.jpg)

Nikdy pravdou, ale pravda.

Odpovědi
Gestas

Spíš lehčí, sjezdovku většinou těsně před ním upraví a motá se tam méně lidí. Ale taky záleží na tom, jak je udělané osvětlení, taky může být půl sjezdovky ve tmě.

nyjono

Mně to přijde stejně nàročný. Ale bývá míň lidí a má to atmošku. Sjezdovku před otevřením upravují.
Jezdili jsme do Jánek.
Je potřeba dobré osvětlení. Tam je 🙂

mosoj

Je hlavně lacinější a není noční ale večerní.

Fotograf umí vložit fotku správně orientovanou!

Arne1

Podle mne náročnější, protože osvětlení je pouze z jedné strany a tak jsou terénní nerovnosti vidět jinak než ve dne.

autacek

Fotograf zajisté ano, ale tento portál očividně ne 🙂

mosoj

Nemám problém se vkládáním fotografií a fotograf nejsem.

autacek

Jestli chcete, zasílám fotografii a můžete mi to ukázat, třeba s dotazem na viditelná souhvězdí na obloze, ta by mne také zajímal, děkuji.
http://letecka­posta.cz/162863411

mzm

v pravém horním rohu je evidentně spodní část orionu (pás a meč je vidět hezky).

autacek

Ano, ten Orion mě také trknul 🙂