mariorousar

Je nezdravé když člověk nespí 2 noci?

spánek

Nejlepší odpověď
chudst

Jisteze je to nezdrave, v noci se organizmus regeneruje, dobiji a pripravuje se na dalsi den. Samozrejme se nic nestane, kdyz nebudete parkrat za rok spat 2 noci za sebou, ale kdyzbyste to delal casto a pravidelne, mohly by nastat problemy.

Další odpovědi
dědapetr

Vše co se přehání je nezdravé,nadarmo se neříká vše s mírou.

sejtanka

Podle toho kolik ti je,já dřív vydržela nespat i týden,ovšem ted,to chodím spát se slepicema.