Lgee

Je nezdravé jíst samotný třtinový cukr?

Nerafinovaný?

PS: myslím třeba 50–100g denně.

Odpovědi
Dvorní šašek

Je, jíst samotný cukr, sůl, koření není podle mě dobrý nápad. Slouží to jako dochucovadlo, ne jako normální pokrm. Každopádně, když si dáš kostku cukru, tak ti to nic neudělá, musel bys toho jíst kvanta za den.

Filip84

Tobě už nemůže uškodit nic, jo, dokud nebudeš brát „prášky na hlavu“, co máš brát, ale nebereš, tak si klidně dlabej po lžičkách třeba cukr, prašť jak uhoď! 🙂

A matku by bylo vhodné informovat, že máš brát „prášky na hlavu“, ale nebereš, protože jinak, jednoho dne, její život nebude krásný!

Kelt

A kde máš další látky, které organizmus potřebuje? Tuky, bílkoviny, vitamíny, vlákninu. Budou se ti kazit zuby a pod. Stačí trochu a s něčím.

Ametyst

Lepší je jist ho s čerstvou citronovou šťávou.

da ny

Samotný i mezi jídly, ano.
Bílý, hnědý nebo třtinový…. stále je to, pro někoho zbytečný, nevhodný cukr. Třtina u nás neroste, tedy pro našince žádné terno!