Je NewTravel.cz je dobrá cestovka?

Zajímal by mě Váš názor, zda NewTravel.cz je dobrá cestovka. Plánuju přes tuto cestovku se podívat do ciziny, mají i dobré, přijatelné ceny. Tak by mě zajímalo, co na takovou cestovku říkáte a jaký máte zkušenosti.

Děkuji předem za Vaši odpověď

Odpovědi
anonym

NewTravel není cestovní kancelář, ale cestovní agentura – přeložím – nepořádají žádné zájezdy, nic nezajišťují, nic neorganizují – jen zprostředkovávají prodej zájezdů´skutečných´ cestovních kanceláří.
Obrať se na skutečnou cestovku – ať aspoň víš, s kým jednáš, na mezičlánek se vykašli – pokud by došlo k jakýmkoli komplikacím (problémům), stejně budeš muset jednat s tou cestovkou – a takhle aspoň od začátku víš, s kým máš co do činění.

Hamon

Doplním mowlu – cestovní agentura, na rozdíl od cestovní kanceláře, nemusí mít pojištění proti úpadku.