Záleží na tom,jaké připojení k internetu využíváte,jak rychlé,ale pošlete to radši poštou,bude to možná rychlejší.
| 0 Nominace Nahlásit |
nahrajte příslušný soubor sem a dotyčnému adresátovi pošlete jen odkaz,on si to stáhne a je hotovo.
link:
Zdroj: http://leteckaposta.cz/
| 0 Nominace Nahlásit |
Tolik mega v jednom mailu opravdu nepošleš. Využij raději stránky typu uschovna.cz
| 0 Nominace Nahlásit |
dobré jsou také stránky: depo
Zdroj: http://depo.bluetone.cz/main.php
| 0 Nominace Nahlásit |
ano posilat tak velke prilohy mailem je rozhodne velmi nevhodne … vyjimku tvori situace kdy posilate takovy mail z adresy ktera ma stejnou domenu za zavinacem jako adresa prijemce (v takovem pripade to nemusi vadit) . Hlavni problem je totiz v tom ze emaily pouzivaji na kodovani binarnich dat tak neefektivni format ze 180MB soubor se realne nafoukne skoro na dvojnasobek … je daleko lepsi pouzivat k prenosu tak velkych souboru služby typu https://posilej.cz nebo http://uschovna.cz . Ty sice také odešlou vlastně jen obyčejný email, ale místo aby velké soubory přiložily přímo, pouze na ně v emailu odkážou a nechají je uložené na vlastním serveru, odkud je možné je posléze klepnutím na odkaz v mailu pohodlně stáhnout.
Zdroj: http://uschovna.cz
Upravil/a: anonym
| 0 Nominace Nahlásit |
záleží na rychlosti internetového připojení, ale hlavně záleží na
jaký mailserver to pošlete… Většina jich umí tak 10–15 MB.
To byste to musel rozdělit na cca 18 mailů…
|
0
před 5861 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Bedy | 1528 | |
| Michal Kole | 1199 | |
| led | 1169 | |
| Hlada | 1134 | |
| mosoj | 1123 | |
| gecco | 904 | |
| www | 827 | |
| badisko | 817 | |
| cochee | 814 | |
| Dochy | 746 |
| Software |
| Hardware |
| Internet |
| Programování a webdesign |
| Sítě |
| Bezpečnost |
| Ostatní počítače a internet |