Petrusak34

Je nevěra nevěrou v průběhu rozvodového řízení,a ještě když není podána žádost o rozvod i když spolu manželé nebydlí?

4.12 se žena odstěhovala ze společné domácnosti a žádáme o rozvod.Jenže jsem zjistil,že má známost,ale ona tvrdí,že když nežijeme spolu a rozvádíme se,tak se nejedná o nevěru.Je to tak.Děkuji

Odpovědi
Edison

Pokud není podána žádost, žádné rozvodové řízení neexistuje, neběží.
Nevěra je morální záležitost, tudíž žádná exaktní definice neexistuje.

Drap

To záleží na každém jedinci jak to hodnotí a co považuje, či nepovažuje za nevěru. Myslím, že bych dal ženě za pravdu. Ale to neni vůbec důležité, zda to považuješ za nevěru nebo ne.

Arne1

Nevěra je jen takové slovo. Každý si pod ním může představit co chce.
Když spolu nechcete být, tak vztahem s někým jiným nikoho nepoškodíte.