Avatar uživatele
Sadgirl

Je nelegální, aby žena v ČR chodila nahoře bez?

Nikde nemůžu najít žádný zákon o tom, že je trestné, aby žena chodila na veřejnosti bez trička i podprsenky. Docela by mě to zajímalo i z osobních důvodů.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1915 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Smutná dívko, nelegální to NENÍ (pochop, bengaboys by se v létě na plážích uštvali xmrti, kdyby měli sebrat každou dívčinu, co si sundá při opalování vršek)!

Nicméně máme tu nějaké zákony o veřejném pohoršení > https://stabrun­talsko.cz/za-verejne-pohorseni-hrozi-pokuta-10-tisic-korun/ , takže pokud vystavíš své vnady veřejně na odiv, je velká šance, že nějaká skupinka osob, jež NEMÁ „co vystavit“ bude pohoršena! ;) :D :D

https://www.za­konyprolidi.cz/cs/2016-250

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Neni to nelegální, pokud tím nebudí veřejné pohoršení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

…no, kde nic není, ani čert nebere >>> ten zákon nejni, proto ho nemůžeš najít, ale asi nebude vhodné takto vodit děti do školy, či navštěvovat nedělné bohoslužbu (a nic nekoukej na to, že ve výzdobě maj samý nahý andílky) …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Pokud máte nahoře jenom lentilky a prohlásíte že větráte ze zdravotních důvodů, rovněž že se cítíte jako muž a budete brzy přeroubována, tak prodloužená ruka zákona možná zamouří oko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Jak kde. Jsou země, kde by za to mohla být i ukamenována a to v souladu s místními zákony.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Herjulfson

Kryšpín – super názor. Opravdu souhlasím. Chtěl bych vidět jak by se to pozuvalo v rámci genderové korektnosti v této pseudohumanitní době. Tak trochu mi to připomnělo, když se zastaví v zákazu stání a policistovi se řekne – promiňte udělalo se mi nevolno a já přerušil, abych neohrozil ostatní účastníky silničního provozu -:)
V každém případě já bych to viděl nakonec asi na nějaké to malé výtržnictví, protože u některých by to pohoršení zcela jistě vzbudilo.

před 1915 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad Edison,

otá se jen na ČR.

před 1915 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek