Sadgirl

Je nelegální, aby žena v ČR chodila nahoře bez?

Nikde nemůžu najít žádný zákon o tom, že je trestné, aby žena chodila na veřejnosti bez trička i podprsenky. Docela by mě to zajímalo i z osobních důvodů.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Smutná dívko, nelegální to NENÍ (pochop, bengaboys by se v létě na plážích uštvali xmrti, kdyby měli sebrat každou dívčinu, co si sundá při opalování vršek)!

Nicméně máme tu nějaké zákony o veřejném pohoršení > https://stabrun­talsko.cz/za-verejne-pohorseni-hrozi-pokuta-10-tisic-korun/ , takže pokud vystavíš své vnady veřejně na odiv, je velká šance, že nějaká skupinka osob, jež NEMÁ „co vystavit“ bude pohoršena! ;) :D :D

https://www.za­konyprolidi.cz/cs/2016-250

Další odpovědi
Drap

Neni to nelegální, pokud tím nebudí veřejné pohoršení.

Mc Merkurion

…no, kde nic není, ani čert nebere >>> ten zákon nejni, proto ho nemůžeš najít, ale asi nebude vhodné takto vodit děti do školy, či navštěvovat nedělné bohoslužbu (a nic nekoukej na to, že ve výzdobě maj samý nahý andílky) …

Kryšpín

Pokud máte nahoře jenom lentilky a prohlásíte že větráte ze zdravotních důvodů, rovněž že se cítíte jako muž a budete brzy přeroubována, tak prodloužená ruka zákona možná zamouří oko.

Edison

Jak kde. Jsou země, kde by za to mohla být i ukamenována a to v souladu s místními zákony.

Herjulfson

Kryšpín – super názor. Opravdu souhlasím. Chtěl bych vidět jak by se to pozuvalo v rámci genderové korektnosti v této pseudohumanitní době. Tak trochu mi to připomnělo, když se zastaví v zákazu stání a policistovi se řekne – promiňte udělalo se mi nevolno a já přerušil, abych neohrozil ostatní účastníky silničního provozu -:)
V každém případě já bych to viděl nakonec asi na nějaké to malé výtržnictví, protože u některých by to pohoršení zcela jistě vzbudilo.

annas

Ad Edison,

otá se jen na ČR.