Je někdy vhodné oprášit staré otázky?

Doplňuji:
Mosoji, tys trefil hřebík. Dáš mi bod a nominaci? Já bych to považoval jako dárek k vánocům.

Nejlepší odpověď
quentos

I na toto lze najít odpověď v archivu ;{))> http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-nekdy-spis-na-skodu-ze-se-otazky-nesmi-opakovat

Další odpovědi
briketka10

myslím, že ano pár jich vybrat není
na škodu, aby i nováčci věděli jaká
témata se tady řešila v minulosti a
nemusí vždy jen koukat do šedé lišty :)

redy

Kdyby to záleželo na mě, tak klidně oprašuj 🙂

Kelt

Snad ano, ale ještě bych tam doplnil některé. Pokud se tě manželka ptá zda ji máš rád, a proč jí nevezmeš na dovolenou nebo proč jí nekoupíš to a to, tak to asi dobrá otázka není. Jinak ale souhlasím. Chtělo by to upřesnění.

mosoj

Copak , dochází fantasie a bodů málo ?

anonym

"opakování matka moudrosti"nebo mít chronický smysl pro patologii detailů (viz puňtičkář),když je potřeba chtíče po hlubším poznání,proč by ne?
Doplňuji:
Trapárna možná,ale ŮČEL SVĚTÍ PROSTŘEDKY(nejedná se o porušení pravidel,jen o malé prohřešení vůči morálnosti lidských robotů).

zjentek

určitě víš, že to je největší trapárna tady na webu

redy

barbakán dobrý doplnění:-)Já bych ti dala tu nominaci, ale nejsem ani stříbrná,tak si počkej a máš ji u mě 😁

anonym

redy, píši si do kalendáře. 🙂

redy

OK 🙂