Mára.kunta

Je někdo tu někdo, kdo byl nespokojený s iPhonem a rád se vrátil k Androidu?

iPhone a Android jsou velmi vděčná témata pro internetovou diskuzi, ale o to mi teď nejde . Spíše mě napadlo, jestli existuje někdo, kdo se po minimálně týdnu (!) intenzivního používání iPhone rozhodl vrátit s „díky“ k Androidu a proč. O iphonu hodně lidí říka, že kdo ho zkusí tak už nikdy nechce nic jiného. Co myslíte, je to pravda?

Odpovědi
jáára

měl jsem iP 3GS cca půl roku. k androidu sem se vrátil, protože mám nakoupený aplikace za dost peněz. a zdál se mi křehkej. sem za půl roku dvakrát měnil sklo. to není drahá oprava, ale stejně.

kdo ho zkusí tak už nikdy nechce nic jiného.
možná. ale já se v tom rád hrabu. taky jsem tam měl dual boot s androidem, ale to nebylo 100%ní.