Avatar uživatele
Drap

Je někdo pověřen dělat na těchto stránkách politickou cenzuru ?

Jinak si nedovedu vysvětlit, proč téměř okamžitě někdo smazal moji otázku, kde jsem se ptal, jak se zachovají media, když mnohokrát kritizovala a zesměšňovala hlavu tohoto státu v diskuzích o pravdivosti či nepravdivosti článku pana Peroutky.
http://letecka­posta.cz/415146567
Nebo pražská kavárna má své zástupce i zde ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, redy, briketka10, gagaga, Dane, gecco, zzzlatokopka před 3250 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Drape doporučuji ti napsat na něj stížnost, admin mi napsal, že pokud někdo bude možnosti mazat zneužívat, že mu tu možnost vezme:-) Pokud si nebudeme na něj stěžovat, tak bude ten pííííííííííííííp mazat dál.

Toto je zneužití této možnosti, já tvou otázku četla, podle mého názoru závadná nebyla, myslím, že ti ji admin brzo vrátí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Upřímně se přiznám, že jsem si myslel, žes tu otázku máznul sám…
😉
Ten „článek“ je ´fórek´*) – a já se domníval, žes to z našich odpovědí vyčetl…
___
*) podle mne nepříliš povedený
___
Pokud ti jej máznul ´někdo´, pak viz Zzzlatokopka – stěžuj si na mazala – přidávám se k názoru, že otázka nijak závadná nebyla (přidej do stížnosti odkaz na tuto tvou otázku).
😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Všichni stříbrní a zlatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

samozřejmě ! totální kontrola všech a všeho, web kamery máme v bance, na benzínce i na WC v marketu…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drap

Moc tomu nevěřím. Osobně mám zakázáno mazat už snad dva roky. Zákaz jsem dostal proto, že jsem smazal svoji starou. Do dnes mi nebyl zrušen.otázku na kterou nikdo neodpověl

před 3250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Nestihl jsem přečíst žádnou z odpovědí. Sám to považuji také za vtip. Přesto nechápu, v čem byla otázka závadná. Každý den se zde objevuje celá řada otázek uměle vytvořených na různé články z netu, na různé kuriozity a podobně. K tomu celá řada otázek které nelze hodnotit jinak, než zcela debilní a přesto nikomu nevadí.

před 3250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Odpovídal jsem cca tímto dotazem – na zbytek se koukni, až Admin otázku vrátí (odpovídala ještě myslím Redy, Annas a jeden nick, který si – bohužel, nepamatuju vůbec).

před 3250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Omluva – odpovídal jsem tímto ODKAZEM (ne dotazem) – http://www.evropsky-rozhled.eu/fer­dinand-peroutka-uschla-vetev-naroda-cechu/ …
😉

před 3250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Za dotaz/stížnost na info@odpovedi.cz nic nedáš…
😉

před 3250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Dotazů jsem zanechal už před léty. Považuji to za ztrátu času, když po několika urgencích odpověď nepřišla, nebo bylo odpovězeno kopírací kodexu za 1,5 měsíce.

Nijak zvláště mi to nevadí, už jsem si zvykl, že mi dost často mizí odpovědi a kladení otázek jsem z důvodů mazání omezil na minimum

před 3250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Drape admin sice reaguje opožděně, ale reaguje, pokud si nebudeš stěžovat je to tvá věc, ale jinak než opakovaným stěžováním si na mazala to řešit nemůžeme.

Věřím, že pokud si na něj bude slušně stěžovat více lidí, že admin zakročí.

před 3250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

málokto má odvahu postaviť sa za svoj názor zoči voči do očí.
Škoda, že som tú otázku nestihla.
K pôvodnej otázke, „jak se zachovají media“ presne podľa želania ich chlebodárcov… „Čí chlieb ješ, toho pieseň spievaj“ toto heslo by malo byť v titulku všetkých médií.

před 3250 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek