zjentek

Je někdo ochoten vysvětlit mi konečně logicky, proč je sám ochoten nakupovat např. Win 10 za více než 200 korun českých?

Právě jsem hovořil s podnikatelem, který již šest let nakupuje v průměru za 99 kč OS zde>>>https:/­/www.winkey.cz/ a nemůže si kvalitu produktů a spoleh na případnou reklamaci vynachválit. Dá se říci, že se za šest let nestalo, aby měl s tou kterou licencí jakýkoli problém. Šest let. Licence za lidovku, kterou je samo sebou možno danit. Tak jsem si myslel, že mně to bude umět vysvětlit někdo zde. Někdo, kdo není třeba pyšný, že mohl podpořit mrkvosoft 1,5 až třemi tisíci českých za jeden jejich funkční, plně podporovaný OS (což vidno umíme za stovku).

Chytrost? Hloupost? Názory?

.............­.............­....

Keplere, abych nebyl piozadu a taky pomachroval, tak já jsem tímtéž upgradem OEM štítku/verze Win 7 získal PŘENOSNÉ (!!!) desiny. Nerozumím tomu, ale nepídím se po pravdě a jsem hrdým držitelem přenosného „štítku“ (bo už jsem tutéž kopii ZDÁRNĚ přeinstaloval na lepší stroj, takže VÍM).

Kdyby mně to uměl někdo vysvětlit, byl bych rád a nezlobil se. Díky (;

Nejlepší odpověď
Kepler

Vysvětlit to neumím, ale já jsem si Win10 pořídil dokonce zdarma, a sice upgradem legálního Win7. Samozřejmě je tento OS taky legální s plnou podporou.

Další odpovědi
Schluker

S windows je to tezky, kdyz jsem vybiral ntb, tak v moji cilovce se nedal najit stroj bez OS. Takze jsem v cene taplatil i windows.

Kdyz jsem kupoval office, tak uz jsem samozrejme sahnul po druhotne licenci. Nejsem blazen abych daval vyssi tisice za novou krabici, nedej boze za absurdni predplatne 365.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.