hapiky

Je někde zaznamenané, že by se klokan plácl přes kapsu nebo pustil chlup?

Zrovna moc do zoo nechodím, ale dnes jsem se opravdu plácl přes kapsu a pustil chlup!

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, přenesený význam obou rčení se na klokana nehodí.

1. Samice klokana může jen využít dlouhý jazyk, tím není možné se plácnout Nebo ano?

Samice jen svým jazykem čistí vak před narozením mláděte, ale i když je v něm mládě ukryto. . Takže se může stát, že později se od mláděte objeví ve vaku chlup, takže samice chlup yhodí, tudíž není lakomá. .

2. Klokan nemá kapsu, proto s plácnutím nemá nic společného.,

Další odpovědi
Kepler

Klokan se plácnout přes kapsu nemůže, páč nemá dlaně. Chlupy sice pouští (spíš ztrácí), ale je mu to jedno. Když se plácnu přes kapsu já, tak je to maximálně na zmrzlinu od Algidy, 900 ml. Nebo flašku vodky. Víc mi důchod nedovolí.