Alča55+6454

Je někde v Praze Kinologie? Dělaj se na ten obor přimací skoušky? A je tam intr? To je vše děkuji

Odpovědi
Drap

Tak zaprvé. Kynologie se píše s „y“. Je s podivem, že chceš studovat něco o čem nevíš ani jak se napíše.
Kynologie je vždy s něčím ještě spojená. Pokud vím, tak ji lze studovat v Humpolci a v Čáslavi. Zadej si do vyhledávače kynologie, studium a ukáží se ti odkazy na všechny možnosti.
Počítej ovšem s tím, že živit se kynologií nebude úplně snadné.

nyjono

Doplním Drapa,navím jaké skoušky myslíš, ale kynologie bývá součástí výuky na některých školách. A ano, přijímací zkoušky se velmi pravděpodobně dělají.
Jestli tam je intr, to záleží na té které škole.

Google ví.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=studium+ky­nologie&oq=sdu­dium+ky&aqs=chro­me.1.69i57j0l5­.6850j0j8&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

elkon

Drape Třeba myslí, že to je škola pro promítače. Cha, cha.