SEMPAKO

Je někde na internetu tohle?

Hledám nějakou stránku, kde jsou třeba automaty (3× stejná věc a vyhrahete, nebo i jiné), a kde se nemusí nic vkládat :) Exzistuje to v dnešní době? Děkuji za každou odpověď

Odpovědi
UnQ

Pokud myslíte že nic nevsadíte a máte šanci vyhrát peníze – tak to není.
Pokud myslíte jen pro zábavu že nevsadíte a ani nevyhrajete, prostě jen pro zábavu tak to určitě existuje.
Třeba tady – http://www.su­perhry.cz/hra/3997-lucky-cowboy-city
A na portálech jako superhry, webgames apod. toho bude spousta. Stačí hledat :)