Altair-AC

Je někde na internetu seznam alkohol. nápojů i s procenty alkoholu v nich obsaženém?

Doufám že jsem tu větu napsal smysluplnou.

Odpovědi
Edison

To je jako seznam vyráběných hodinek… Ne, není. Kdo by to udržoval? Použij google, stránky výrobců a podobobně… Kua, naučte se konečně taky hledat! Nikdo vám nic nenastrká pod nos!

Kepler

Takový seznam nelze sestavit ani podle druhů. Piva: 0 – 6% a více, vína 8 – 16% a více, destiláty 30 – 70% …Značek jsou tisíce, stejně jako nových výrobků každou chvíli.