Adula.57

Je někde ke shlédnutí Ulice?

Dobrý den, nevíte o nějakých stránkách, kde je zdarma ke shlédnutí Ulice, ale začáteční díly?
Doplňuji:
Děkuji :D ale je to pro kamarádku, seriál Ulice úplně zbožňuje a uchází se o místo tam hrát. Ráda by se podívala na starší díly, ale neví kde.

Nejlepší odpověď
marci1

Starší díly Ulice opakují na TV Telka denně tak kolem 22:00 hod. ( nyní díly z r. 2007 ). 🙂

Další odpovědi
gecco

Kdykoli vylezu z baráku, vidím velký kus ulice – nejen nějaké díly…
A když se kouknu z balkonu, vidím ulici skoro celou…
😉
Přijď se kouknout taky…
😁

briketka10

není vždy jen 7 dílů na Hl.straně Nova Plus zdarma
http://novaplus­.nova.cz/

quentos

Tak, jak je otázka napsána, se dá na ni odpovědět jen jedním způsobem – jak už naznačil gecco v druhé větě, „shlédnout“ lze např. z balkonu, případně odkudkoli z výšky.
Na internetu se dají seriály maximálně tak zhlédnout.

Mapel

Jen by mě zajímalo proč dáváš dvě stejné otázky a tak to tu spamuješ.

anonym

3987dílů jí nestačí,takovej nesmysl
Doplňuji:
kamarádka asi nemá net,viď?