repetelka

Je někde k dispozici formulář volebního průkazu? Lze si ho nechat z místa trv. bydliště zaslat na POSTE RESTANTE?

Vím, že žádost na vystavení volebního průkazu musí mít ověřený podpis, ale nevím, zda např. na poště mají potřebný formulář nebo mustr jak má žádost vypadat. Můžu si nechat zaslat volební průkaz z místa trv. bydliště
k vyzvednutí na POSTE RESTANTE? Žádat se musí do 10.10. Je tento termín jako poslední termín k podání (odeslání) žádosti poštou?

Odpovědi
anonym

Pro žádost není formulář, ale tady něco je ► http://www.vo­licskyprukaz.cz/◄, jsou tu i další informace k volebnímu průkazu. Písemná žádost je do 18.října, to 10.10. je vydávání osobně nebo na písemnou žádost.
Zaslání na poštu by nemělo být na překážku, schránka v místě trv. bydliště nebo na poště je vždy konkrétní na osobu nebo firmu.