mandat

Je někde dáno, že křesťanský Bůh je muž?

Nejlepší odpověď
marci1

Bůh nemá lidské charakteristiky anebo ohraničení.

Další odpovědi
zjentek

jako že křesťanský bůh je člověk? :o

mojitek

křesťané si vždy přetvářeli pravdu…taknějak k „obrazu svému“ . A to,že boha ztvárňovali jako muže je jenom malinká třešínka na dortíku. Amen

quentos

snad ani ne, to si jen svojí zvrácenou logikou lidi domysleli, protože zplodil s Pannou Marií syna. Bůh by ovšem byl schopen zplodit dítě i s mužem.

da ny

Kvantová fyzika definuje Boha jako naprosto vyvážené, sjednocené pole energií a čisté inteligence…