Pavli

Je nějaký způsob, jak se můžu dostat na e-mail, který mi někdo hacknul, když tam mám nastavené staré telefonní číslo?

Někdo se mi dostal na e-mail, kde jsem měla většinu svých informací… bohužel jsem to začala řešit až když jsem už měla nové telefonní číslo. Tím pádem, když se chci na e-mail dostat, tak mi to chce poslat kód k obnovení e-mailu, právě na staré tel. číslo. Myslíte si, ze mám ještě šanci se tam nějak dostat?

Nejlepší odpověď
Edison

Proto je vhodné tam mít laternativní emailový kontakt. A ještě lepčí jsou placené služby (vážně to za těch pár kaček stojí). U těch free nikdo nic nezaručí. Takže jedině zkusit kontaktovat příslušnou službu, ale moc šancí bych tomu nedával.

Další odpovědi
ivzez

Já mám s obnovením e-mailu dvě dobré zkušenosti. Pamatujete-li
si obsah schránky, víte-li, od koho Vám přišly poslední zprávy a znáte-li zpaměti aspoň některé kontakty, zkuste kontaktovat helpdesk poskytovatele e-mailu.

Poznámka:
Běžným uživatelům prakticky nikdo e-maily nehackuje. Útok
na e-mail, Facebook apod. bývá z nejbližšího okolí → od někoho,
kdo uživatele zná tak dobře, aby uhodl jednoduché heslo.