Adula.57

Je nějaký způsob, jak se dostat z Liberce do Trutnova?

Dobrý den,
napadá někoho nějaký způsob, jak se dostat z Liberce do Trutnova, tedy uzavřené oblasti? Bohužel neplatí výjimky zaměstnání, ani domovu. Mám tam přítele, takže to není ani oficiálně rodina. V tom případě se na to nevztahuje výjimka, že bych tam mohla za rodinou v případě nouze. Potřebovala bych se tam dostat, ale nenapadá mě žádný způsob, jak by to bylo možné, aniž bych něco porušila a už jsem z toho zoufalá.
Děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Co je to za otázku? Je to sice už dávno, kdy jsem trpěl romatickými bludy, ale vzpomkínám si, že když jsem byl teenager, tak mě nedokázaly v setkání s „mojí láskou“ zabránit ani mříže a zřízenci střeženého pavilonu v Bohnicích, kde byla dočasně ubytovaná. Nějaké „porušení“ ČEHOKOLIV mi bylo úplně u zádele. ;) :)

Další odpovědi
quentos

Momentálně ne.
Furt nadáváte na chlapy, a když máte šanci bejt chvíli bez nich, tak fňukáte… to je zajímavý…

zjentek

No třeba pohádkovým způsobem! (;

Holt děvče, v této pohnuté době budeme všichni potřebovat prstýnek Arabely a plášť Rumburaka, jinak to asi nepůjde, no… Ale nevěš hlavu, odloučení a víra v lepší zítřky váš vztah jen utuží. (;

elkon

Přítel počká, nehoří. Zdraví je důležitější než kratochvíle.

Schluker

Melo by to jit bez problemu pres Polsko.

dudu

Milovat se dá i na dálku. Sice to není ono, ale prozatím se s tím musíš smířit.

Drap

Čekej, za pár týdnu to třeba skončí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Setkat se přes internet.