Avatar uživatele
Adula.57

Je nějaký způsob, jak se dostat z Liberce do Trutnova?

Dobrý den,
napadá někoho nějaký způsob, jak se dostat z Liberce do Trutnova, tedy uzavřené oblasti? Bohužel neplatí výjimky zaměstnání, ani domovu. Mám tam přítele, takže to není ani oficiálně rodina. V tom případě se na to nevztahuje výjimka, že bych tam mohla za rodinou v případě nouze. Potřebovala bych se tam dostat, ale nenapadá mě žádný způsob, jak by to bylo možné, aniž bych něco porušila a už jsem z toho zoufalá.
Děkuji za rady.

Zajímavá 0 před 1126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Co je to za otázku? Je to sice už dávno, kdy jsem trpěl romatickými bludy, ale vzpomkínám si, že když jsem byl teenager, tak mě nedokázaly v setkání s „mojí láskou“ zabránit ani mříže a zřízenci střeženého pavilonu v Bohnicích, kde byla dočasně ubytovaná. Nějaké „porušení“ ČEHOKOLIV mi bylo úplně u zádele. ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Momentálně ne.
Furt nadáváte na chlapy, a když máte šanci bejt chvíli bez nich, tak fňukáte… to je zajímavý…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

No třeba pohádkovým způsobem! (;

Holt děvče, v této pohnuté době budeme všichni potřebovat prstýnek Arabely a plášť Rumburaka, jinak to asi nepůjde, no… Ale nevěš hlavu, odloučení a víra v lepší zítřky váš vztah jen utuží. (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Přítel počká, nehoří. Zdraví je důležitější než kratochvíle.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Melo by to jit bez problemu pres Polsko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Milovat se dá i na dálku. Sice to není ono, ale prozatím se s tím musíš smířit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Čekej, za pár týdnu to třeba skončí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Midoc

Setkat se přes internet.

před 1125 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek