bolak

Je nějaký web, kde by se dalo najít jak vypadala určitá stránka třeba před pěti lety?

Pár jsem jich sice našel, ale nesplňovaly mý požadavky. Buď tam byla jenom hlavní stránka webu a obsah chyběl, nebo to bylo zálohovaný s velkejma prodlevama, třeba jen 1× za rok a to je málo.

Seženete něco lepšího?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Pokus se vydat po stopě třeba tudy. Zkušenost s tím ale nemám.

http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/archiveorg-brana-do-historie-internetu/

bolak

Děda Louda: to je právě ten co nesplňuje mý požadavky :)