Avatar uživatele
anonym

Je nějaký servis, kde se dá fotoaparát na film předělat na digitální?

Moc by mi to pomohlo, mám poloprofesionální fotoaparát, ale bohužel je na film (je to Nikon a vypadá, jako obyčejná zrcadlovka, až na ten film) chtěla bych to předělat tak, aby se s tím dalo fotit na čip, nebo na nějakou kartu, nebo jak to je u nových fotoaparátů

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 3312 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Na tuto otázku se prostě rozumně odpovědět nedá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
klumprt

Tak toto jsem ještě neslyšel, že by někoho napadlo a vážně se tou myšlenkou zabýval. Čili nedomnívám se, že by to někdo uměl udělat. A už vůbec ne za rozumnou cenu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
VeRe1983

Autoservis 🙂.
Doplňuji:
Abych přidal něco krom obvyklého sarkasmu. Najdi v libovolném použitelném vyhledávači termín „digitální stěna“ anebo „digital back“.

Upravil/a: VeRe1983

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Určitě by se někdo našel kdo by to snad dokázal. Ovšem cena by zajisté několikanásobně převýšila oba dva fotoaparáty. Byl by to velmi náročný proces. Jedná se o naprosto odlišné technologie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Vzhledem k tomu, že se jedná pouze o zachování optiky a dodávku elektroniky do starého těla, neočekávám, že by se tímto nějaká firma zabývala, je to neekonomický i technický nesmysl.
Názor
Doplňuji:
P.S: pozor, informace uváděné uživatelkou Agneta se týkají pouze výměnných objektivů !
Toto s problémy lze, otázka ale takto nezní.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Ano jde to, a velice lehce…to zase musí přijít Agneta, neboť ty ostatní odpovídající
nemají ani páru:DDD

Seženeš si jen digitální tělo, na které bude tvoje optika pasovat. Nemusí být ani od Nikona, může pasovat něco jiného…:D

(Agneto, teď rychle utíkej, protože zdejší mosojové už drží pomlázky v ruce:DDD)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek