Complex

Je nějaký server či web, kde se dají pokládat i otázky, které se tu běžně skrývají či mažou?

Nejlepší odpověď
led

Na každom bežnom diskusnom webe (nemyslím odborné) sa nájdu príspevky, ktoré admini odstránia, ako nevhodné. Je veľa stránok, kde nielen odstrániť, ale aj skryť pre verejnosť, má len admin.
To, že tu takto funguje nezodpovedné skrývanie príspevkov, je v samotných užívateľoch, v anonymite „cenzorov“ za skrytie, závistlivosti a ješitnosti, ale aj v tom, že admin v snahe „voľnej demokracie“ povolil túto možnosť. Mnohí užívatelia ešte nedorástli na svoju zodpovednosť voči ostatným a presadzujú len svoje záujmy

Další odpovědi
Palpatine

Ano je jich pár ale kdybych je vypsal, tak by mi odpověd smazali za reklamu.

autacek

Ale jistě, byť nebudu jmenovat, jsou to především takové, kde není dána moc do rukou labilním zakomplexovaným jedincům a admin má na správu portálu čas.

zjentek

Je jich vpysk. Namátkou Novinky.cz- diskuze, apod.

Roman71

Myslím, že trocha toho Googlování by poskytla potřebné informace 😉

elkon

To myslíš něco pro dementy? Někdy to tak vypadá i tady.

ivzez

Které otázky se tu běžně skrývají či mažou?