Spartaboy

Je nějaký rozdíl v tom, když si budu umývat tělo vlasovým šamponem a ne mýdlem?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Neuvedl jste, zda jde o tělový nebo vlasový šampon.
--

Myslím si, že vlasový šampon by se neměl přímo používal jako tělový, protože tělo obsahuje živé buňky, zatím co vlasy odumíorají, často bývají poškozené atd.

Existují ale vlasové i tělové šampony v dva jednom , takže se dají použít na mystí od hlavy až k patě. Jejich složení se liší od samostatných druhů.

Mýdlo používám jen na mytí rukou.

Další odpovědi
elkon

Pokud je to tělový šampon, tak je to jedno. Stejně do té „chemie“ nikdo nezasvěcený nevidí. Na některých výrobcích je psáno „Dermatologicky testováno“, ale jestli to je k něčemu těžko říci.