vlkadam10

Je nějaký program pro editaci střih úpravu hudby a zpomalení či zrychlení videa v jednom?

Je nějaký program pro editaci střih úpravu hudby a zpomalení či zrychlení videa v jednom? pište prosím

Odpovědi
beer

VirtualDub. V odkazu je i možnost stažení souboru:
http://jnp.zi­ve.cz/5-skvelych-programu-pro-prazdninova-videa

Topinkovač

Pinnacle Studio je přesně program který potřebuješ. Jeho slabší „konkurent“ je Windows Live Movie Maker, který by měl byt v každém počítači už od základu, ale nejsem si jistý jestli zvládl to zrychlení a zpomalení videa.