Avatar uživatele
anonym

Je nějaký program do PC, který by automaticky upravoval hlasitost?

Sleduji na youtube krátkometrážní filmy, ale u některých je zvuk nastaven tak, že musím lítat k PC a hlasitost snižovat nebo zvyšovat. Jde to nějak upravit?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? bolak, gecco, lejdy.můn před 3169 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Kdysi jsem něco takového hledal (fakt že hodně dlouho) a nakonec jsem našel jen program který upravuje hlasitost hudby ve Winampu (vyrovnává hlasitost písniček hlasitých i tichých, tak aby ji mělo (dle dB maxima) stejnou). Myslím že to co hledáš ty vůbec existovat nebude.

Pokud máš obraz z počítače vyvedený ještě na televizi třeba v jiné místnosti, tak možnost by byla pořídit si další klávesnici, nejlépe bezdrátovou, a nejlépe i přímo s tlačítky pro úpravu hlasitosti. Dneska už je to otázka pár stovek.

Jinak pokud by tlačítka hlasitosti neměla, tak na youtube se to dá dělat myslím i šipkama nahoru dolu. Na přehrávači který by to neuměl, nebo třeba přímo ve Windows, by pak stačilo stáhnou program na tvorbu klávesových zkratek a pro úpravu hlasitosti si pak vytvořit např.: CTRL+SHIFT+PLUS (zvýšení hlasitosti) a CTRL+SHIFT+MÍNUS (snížení hlasitosti)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Vyrovnávání hlasitosti je ve vlastnostech zařízení pro přehrávání. Jestli to funguje nebo ne, netuším. Je to součástí Windows.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Aha,pán neslyší dobře?
nebo jak tomu mám rozumět?
Když jsi na wc,tak to slyšíš méně.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=program+na+hla­sitost

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Pánové, už byste toho mohli nechat.

Jugare, u Vás přemýšlím, jestli jste schopen i nějaké rozumné odpovědi.
Buď vkládáte odkazy na Google či Wikipedii nebo se do někoho „navážíte“…

před 3168 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hňupovi to těžko vysvetlíš

před 3169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Aha,pán neslyší dobře?
nebo jak tomu mám ""rozumět""?

Jistě, chňup tomu nerozumí, máš pravdu!

před 3169 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mám

před 3169 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek