Weroniq

je nějaký přípravek usnadňující rozčesávání vlasů?

už jsem se jednou na rozčesávání zacuchaných vlasů ptala, ale odpovědi mi moc nepomohly, takže se ptám znova.. nejsou nějaká séra nebo bezoplachové masky, které usnadní rozčesávání? krom použití kondicionéru při mytí vlasů

Nejlepší odpověď
hanulka11

já si kupuji regenerační express balzám total repair od Gliss kur/je ve spreji/ nastříkám na vlasy lehce vemnu a rozčešu – nic se neoplachuje

zde máš pro představu jak vypadá
http://img.na­dapenny.com/t20/120­34/nadap110100130­600231.jpg

Další odpovědi
briketka10

http://www.vmd-drogerie.cz/vmd-drog/eshop/10-1-VLASOVA-KOSMETIKA/0/5/21882-LOREAL-ELSEVE-Nutri-Gloss-Light-balzam-sprej-pro-snadne-rozcesavani-vlasu-200-ml

to používám já..

http://vlasova-regenerace.he­ureka.cz/lore­al-expert-absolut-repair-serum-50-ml/

anonym

Dobrý večer Weroniqe, všechny možné kondicionéry 2,3 i 4 v 1 apod. stojí fůru peněz. Je pravda, že vlasy se po nich občas dobře rozčešou a vždycky krásně voní. Ale jestli Vám jde skutečně o výsledný efekt – snadnější rozčesání, tak po zcela umytých vlasech (ještě je oplachuji roztokem vody a pár lžic octa nakonec, aby byly lesklejší), které trochu prosuším ručníkem, aplikuji poměrně malé množství obyčejné brilantiny, která je k sehnání v každé drogerii Teta za velmi, velmi rozumnou cenu. Mám vlasy po pás a stačí mi na to na jeden prst nabraná brilantina rozetřít na obě ruce a vlasy tím jen zlehka promnout. Toto učiním dvakrát (mám vlasů opravdu hodně) a pak opatrně rozčesávat od konečků k hlavě, nejlépe kartáčem. Upozorňuji, nedávejte brilantiny moc, je to vlastně mastnota, tak aby se Vám rychle nemastily. Jinak pro vysvětlení – ten octový roztok pomáhá, pokud máte sklon mít vlasy lesklé. Bohužel, někteří nemají ani trochu lesklé vlasy od přírody a těm málokdy pomohou jakékoliv fígle, anebo často ani drahé přípravky ne. Ta brilantina ale má rozhodně stejné účinky, jako drahé kondicionéry, ale oproti nim vlasy neničí ani netenčí. Mně totiž kondicionery vlasy opravdu oslabovaly a musela jsem s nimi přestat.

Sůwa

Tak to tady asi nikdo neví, ptej se v drogerii. Tam by to měli vědět určitě. To není neochota, ale prostá neznalost.

Damiana

Lesky na vlasy jsou naprosto skvělé. Nastříkáš do vlhkých vlasů, snadno rozčešeš a vlasy jsou hedvábně jemné. Doporučuji ale nakupovat v kadeřnictvích nebo na profi kadeřnických portálech. Jsou koncentrovanější. Doporučuji Londu, L'Oréal nebo Wellu.

auluk

og gliskur je takový růžový a krásně voní a taky od avonu