Hufnágl

Je nějaký překladač šablon, konkrétně používaných ve WordPressu?

Poradíte který si vybrat? Chtěl jsem použít PoEdit, ale ten je pravděpodobně jen pro W7, tak jsem ho nezkoušel.

Děkuji za odpověď i radu. Mám w 10, snad to půjde instalovat v PC.

Nejlepší odpověď
anonym

*oprava: Poedit není pouze pro W7, je pro celou řadu operačních systémů včetně Mac a Linux. Zřejmě jste tím ale myslel že z řady verzí Windows je třeba minimálně verze 7

Pokud máte stará windows XP/Vista můžete použít verzi POEDIT která na těchto už nepodporovaných systémech ještě fungovala, tj. verzi 1.8.12 zde https://downlo­ad.poedit.net/Po­edit-1.8.12-setup.exe