WH15

Je nějaký „lokalizátor“?

Existuje nějaká aplikace do mobilu, která umožňuje lokalizovat polohu člověka, kterému právě voláš? Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Mobil, který má zabudovanou GPS může po přijmutí SMS odeslat na zvolené číslo GPS souřadnice. Tak to mám nastavené u Nokie, včetně jedné zprávy (SMS), která způsobí vymazání paměti mobilu a blokaci mobilu.

Další odpovědi
pl4toon

Dokonce se prodávají mobily kde je tato funkce podpořena hardwarově (takže nejde odstranit, vypnout). Dobrá věc pro hlídání dětí (nebo manželky :D).