Marty Koller

Existuje nějaký romantický o tom, jak se chlap zamiloval do tlusté holky, kromě filmu „Těžce zamilován“?

Odpovědi
Justin1

Myšlenka takového příběhu se mi líbí, protože ukazuje, že i tlustá holka může najít lásku, může být pro někoho dobrou partnerkou a může být pro nějakého chlapa cestou, jak nezůstat sám, i když ten chlap není zrovna lev salonů obletovaný spoustou žen. Takový příběh může mít určitou terapeutickou funkci v tom smyslu, že dává naději i těm méně ideálním, méně zkušeným a méně úspěšným, mezi které jsem se dlouho taky řadil.

Vzpomínám si, že Shrekovi se princezna Fiona, která kvůli kletbě střídala dvě podoby, mnohem víc líbila jako tlustá.

Nassin

Už si viděl film Metráček?

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/7253-metracek/prehled/

autacek

Hele, zamiluj se klidně do hubené, po dvou dětech a s přibývajícími roky se tak jako tak pravděpodobně dočkáš.

annas

Nechápu, proč stále řešíte, že milujete tlustou holku. Zřejmě vám její vzhled vadí, když se opakovaně ptáte, co na to říkají jiní? Vybíráte si dívku podle sebe, nebo podle názoru jiných?

Nevyplývá z vaší reakce, zda dívka jí víc, než potřebuje, nebo je nemocná. . Třeba je se svou postavou spokojená. Líbí se sama sobě, zřejmě se líbí i vám.

Přece všichni muži nejdou po štíhlé holce. Líbí se jim baculky, ale veřejně by se k tomu třeba nepřiznali.

Vyjádřenoí režisérky o filmu, který se objevil na přehlídce severských filmů Scandi, od 9. do 12. 1. 2020 v Praze

"Ženy, které se nestydí
Do sekce Ženy na válečné stezce patří v rámci přehlídky Scandi třeba také dánský dokument Pěkně tučná sebeláska, který sleduje aktivistky „tlustého“ hnutí ve skandinávských ze­mích

. „Film o ženách, které se o sobě nestydí říct, že jsou tlusté, přináší revoluci do konvenčního pohledu na krásu, zpochybňuje kosmetické standardy a podporuje pozitivní přístup k lidskému tělu, ať je jakékoliv,“

Zdroj: https://www.li­dovky.cz/kultu­ra/skandal-na-scandi.A200106_123­247_ln_kultura_a­pe

--
Až budou krávy lítat – film .

https://www.csfd­.cz/film/497824-jak-si-nepodelat-zivot/707773-az-budou-kravy-litat/prehled/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Marty Koller

Ale dává

Dochy

Hele, reálně: Kdo chce ten ten smysl vyluští. Ale jinak jsou obě verze opravdu příšerné patlaniny (co se Českého jazyka týče)

quentos

Čteš si to po sobě, než to vypustíš? Zjevně ne. Nedává to vůbec smysl.