Kelt

Je nějaký člověk, se kterým byste se chtěli setkat a prožít nějaký čas?

Možná taková otázka tady už byla položena, ale já ji rozvedu. Existuje nějaký člověk, který vás v poslední době zaujal, nebo vás zaujal tak, že je to váš vzor nebo něco podobného. Například si přečtete nějakou knihu chcete poznat autora. Slyšíte píseň a chtěli byste být se zpěvákem, s umělkyní, s politikem. Nebo vidíte film a zamilujete se do herečky a toužíte být chvíli jí na blízku. A nezáleží, zda ten člověk už nežije. A ne někdo z okolí, známý, z rodiny. Takové přání, za kterou byste upsali čertu duši. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Ano, v rámci amerických voleb bych se rád setkal s Megyn Kelly. Bez upsání.

Další odpovědi
Kepler

Ten člověk je už sice po smrti, ale rád bych se s ním blíže seznámil. Nejvíc jsem se mu fyzicky přiblížil asi na 20 m v Lucerně, kde měl své poslední veřejné vystoupení a nedlouho poté zemřel. Byl to Jan Werich. Od dětství jsem ho měl rád za jeho krásné pohádkové filmy, později za jeho inteligentní humor a moudrost. Tato jedna památka mi stačí.

Justin1

Mohl by to být můj táta, který tu už dávno není, ale možná bych do toho raději nešel, protože jednak za to nechci upisovat duši čertu a jednak by to mohlo vést k tomu, že bych se s ním chtěl setkávat znovu a znovu a to už by mi nemuselo být umožněno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.