Petra09

Je nejake znameni zverokruhu o kterem vite ze si s nim nerozumite?

Doplňuji:
Taky se pridam,sama sem blizenec a taky nemusim lva presne pro tu dominantnost a taky nemusim pany protoze ty co znam sou dost pedantni.

Nejlepší odpověď
suaeda

Obecně platí, že jednotlivá znamení ve stejném živlu se snáší.. Známe 4× znamení oheň: Beran, Lev, Střelec
vzduch: Blíženec, Váhy, Vodnář
země: Býk, Panna, Kozoroh
voda: Rak, Štír, Ryba
Naopak se většinou nesnášíme s ze znamením, které je přesně v protipólu. U mě např. Ryba, která nemusí lidi ve znamení Panny.
Hodně záleží na čase, kdy jsme se narodili – v jakém znamení je Ascendent. Astrologie je docela složitá.

Další odpovědi
briketka10

ano nejvíce si rozumím s Kozorohem to jsme jedno tělo a duše :DD
pak s Rakem a nakonec s Býkem..
Doplňuji:

znovu – nepasují ke mě moc Blíženci, je s nima legrace, ale žít se s nima nedá je v nich milión čertíků a každý chce jinam, a dělat si to svý, nestojí rovnýma nohama na zemi – věčný snílci, žádní realisti :DD
byli dva a už nejsou, ale hezké vzpomínky zůstaly to jo..

hanny 2

Nerozuměla bych si se Lvem – dominantní za každou cenu,Střelcem – nenapravitelný holkař,s Beranem a Býkem – další rohatej /jsem totiž Býk/.

iceT

Jsem panna a rozhodně nejsem pedant,jiná panna,kterou znám,také není pedant.
Lidi rozlišuju podle toho,jací jsou,ne podle znamení.Jako partnery jsem poznala střelce-parádní vztah,váhy-nerozhodní ve všem,se lvem teď jsem ve vztahu-a nestěžuju si.Pravda,nikdo nejsme dokonalí,kdybychom byli,tak je to nuda.

ratava

Údajně by to měla být ryba a lev… Ale asi náhodou se tato znamení vyskytují i v okruhu mých dobrých přátel… Spíše než „nerozumím si“ se v mém případě hodí „nerozumím jim“ (občas), ale to asi nebude znamením… :o)

quentos

Kozoroh, naprostý protipól, bodejť bychom si rozuměli

mojitek

Lev= dominantní
Panna=pedant
:o)

Každý člověk je odlišná osobnost a pokud se týče rozdílných povah,tak musíte vědět rok,měsíc,den a dokonce i hodinu jeho narození-jinak o tom člověku nevíte zhola vůbec nic.Tohle určování povahy „jen podle znamení“ přenechte Blesku nebo Aha.Je to totální nesmysl.

briketka10

iceT jsem taky Panna a ne pedant jako ostatní co znám moje ségra dvojče mě tak trochu péruje :DD ale je to tím, že má blíže k Vahám..
na ty Střelce jsem si nevzpomněla, ale mám jen dvě kámošky v tom znamení a je s nima psina..možná tak trochu mám ráda i Ryby..

Petra09

No ja myslela ty panny spis muze a znam jich 5 a vsichni sou takovy rejpavy,nevim jak je to mozny ale u nich to tak je.

briketka10

nebo s ním si nerozumíš ?

briketka10

Quentosi tys Kozoroh ?

quentos

ne, Váha. Kdybych byl Kozoroh, nemoh bych tvrdit o Kozorozích, že jsou mým protipólem ;{)>