Avatar uživatele
Petra09

Je nejake znameni zverokruhu o kterem vite ze si s nim nerozumite?

Doplňuji:
Taky se pridam,sama sem blizenec a taky nemusim lva presne pro tu dominantnost a taky nemusim pany protoze ty co znam sou dost pedantni.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, Bublinnka, suaeda, briketka10, ratava před 4407 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
suaeda

Obecně platí, že jednotlivá znamení ve stejném živlu se snáší.. Známe 4× znamení oheň: Beran, Lev, Střelec
vzduch: Blíženec, Váhy, Vodnář
země: Býk, Panna, Kozoroh
voda: Rak, Štír, Ryba
Naopak se většinou nesnášíme s ze znamením, které je přesně v protipólu. U mě např. Ryba, která nemusí lidi ve znamení Panny.
Hodně záleží na čase, kdy jsme se narodili – v jakém znamení je Ascendent. Astrologie je docela složitá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

ano nejvíce si rozumím s Kozorohem to jsme jedno tělo a duše :DD
pak s Rakem a nakonec s Býkem..
Doplňuji:

znovu – nepasují ke mě moc Blíženci, je s nima legrace, ale žít se s nima nedá je v nich milión čertíků a každý chce jinam, a dělat si to svý, nestojí rovnýma nohama na zemi – věčný snílci, žádní realisti :DD
byli dva a už nejsou, ale hezké vzpomínky zůstaly to jo..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Nerozuměla bych si se Lvem – dominantní za každou cenu,Střelcem – nenapravitelný holkař,s Beranem a Býkem – další rohatej /jsem totiž Býk/.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jsem panna a rozhodně nejsem pedant,jiná panna,kterou znám,také není pedant.
Lidi rozlišuju podle toho,jací jsou,ne podle znamení.Jako partnery jsem poznala střelce-parádní vztah,váhy-nerozhodní ve všem,se lvem teď jsem ve vztahu-a nestěžuju si.Pravda,nikdo nejsme dokonalí,kdybychom byli,tak je to nuda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ratava

Údajně by to měla být ryba a lev… Ale asi náhodou se tato znamení vyskytují i v okruhu mých dobrých přátel… Spíše než „nerozumím si“ se v mém případě hodí „nerozumím jim“ (občas), ale to asi nebude znamením… :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Kozoroh, naprostý protipól, bodejť bychom si rozuměli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Lev= dominantní
Panna=pedant
:o)

Každý člověk je odlišná osobnost a pokud se týče rozdílných povah,tak musíte vědět rok,měsíc,den a dokonce i hodinu jeho narození-jinak o tom člověku nevíte zhola vůbec nic.Tohle určování povahy „jen podle znamení“ přenechte Blesku nebo Aha.Je to totální nesmysl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

iceT jsem taky Panna a ne pedant jako ostatní co znám moje ségra dvojče mě tak trochu péruje :DD ale je to tím, že má blíže k Vahám..
na ty Střelce jsem si nevzpomněla, ale mám jen dvě kámošky v tom znamení a je s nima psina..možná tak trochu mám ráda i Ryby..

před 4407 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petra09

No ja myslela ty panny spis muze a znam jich 5 a vsichni sou takovy rejpavy,nevim jak je to mozny ale u nich to tak je.

před 4407 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

nebo s ním si nerozumíš ?

před 4407 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Quentosi tys Kozoroh ?

před 4407 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

ne, Váha. Kdybych byl Kozoroh, nemoh bych tvrdit o Kozorozích, že jsou mým protipólem ;{)>

před 4407 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek