autacek

Je nějaké téma či obor, o kterém si všichni myslí, že mu rozumí?

Nejlepší odpověď
ivzez

Poměrně dost lidí si myslí, že rozumí školství, spousta lidí ví, jak
by učitelé měli učit a jednat, přestože si to sám vyzkoušel málokdo…

Další odpovědi
Ušel ventil

Ano – chlapi – sport a politika ,
děvčata – moda a kuchyň – ale je to bez záruky .

Elk

No přece fotbal – to jsme mistři – myslím chlapy!

quentos

Kdekdo si myslí, že umí anglicky, a podle toho dneska vypadají překlady :{/>

Jan Kunčar

Souhlasím s tím, co řekl ivzez. Ve školství jsem pracoval čtyřicet let a každý tomuto oboru rozuměl víc než my učitelé, nebo si to alespoň myslel.

zjentek

Psychologie.

lota

Když se podívám na sociální sítě, mám pocit, že každý se tváří, že rozumí všemu.