Avatar uživatele
zdeno

Jak na to, aby šel do sluchátek zvuk z televize LG 42lb582?

koupil jsem si televizi LG 42lb582, má záruku 5 let. Doma jsem zjistil, že po zapojení sluchátek (kvůli tomu jsem to kupoval) přestane jít zvuk z televize já bych potřeboval, aby mi šla sluchatka i zvuk televize-prosím poradí mi někd,o jak by to šlo vyřešit – záruka je na 5 let, nelze zasahovat.

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 2670 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
baghira

televize

Takhle zapojený konektor sluchátek je standard – asi s tím nic nenaděláš. Jedině ho tam strčit jen napůl, nedotláčet, možná v některé poloze bude hrát obojí. Ale uznávám, není to řešení.

Nemá tahle televize výstup na externí reproduktory?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
orwell

televize

Tuhle televizi neznám, ale já bych si nejprve pořádně pročetl podrobný manuál (dá se určitě stáhnout z internetu, pokud ho nemáš), jestli není v nabídce „nastavení, zvuk“ atp. možnost volby v tomhle ohledu. U dnešních TVP je v režimu „nastavení“ spousta možností a fines, které běžně nevyužíváme a o kterých leckdy ani nevíme. Lze taky kontaktovat prodejce a pozeptat se, co se s tím dá dělat, jestli vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

nějaká jinší sluchátka

Televize bude pravděpodobně mít výstup zvuku. Pokud je analogový, tak do něj zapojit sluchátkový zesilovač a do něj sluchátka. Pokud je pouze digitální, tak ještě mezi TV a zesilovač musí přijít D/A převodník.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

nějaká jinší sluchátka

Já řešil koupením sluchátek 8v1 za cca 350,– Kč, která mají vysílač a bezdrátový přenos. Vysílač s mikrofonem jsem umístil za TV a ve sluchátkách možno regulovat zesílení samostatně. Má to však nevýhodu, když se ostatní v místnosti hádají, všechno je zase slyšet i ve sluchátkách. Takže nesmí být rušivý hluk v místnosti. Nevýhoda-vysílač i sluchátka musí mít baterky (AAA)-možno dobíjecí. Jinak je ale možné použít i jako běžná sluchátka s kabelem, bez baterie, ale opět po zasunutí do konektoru vypnou zvuk TV.

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Válek Petr

televize

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

televize

U LG většinou buď sluchátka nebo reproduktory. Některé LG mají v menu možnost nastavit obojí najednou. Asi jediné fungující řešení.
Lze koupit scart s přechodem na zvuk. Zase bývají potíže s regulací zvuku !!

Na rozdíl od většiny odpovídajících LG TV mám a také jsem se o to snažil. Začíná mně slábnout sluch. S anketou jsi tomu moc nepomohl. Nechápu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek