nadenka

je nějaké jiné řešení jak dostat neuhrazenou mzdu bez toho že bych dala výpověď?chtěl mi ji dát zaměstnavatel-dohodou

p.Česílko.....já jsem netrucovala,mám problémy se zády,doposud jsem se starala o nemocné a nemohoucí lidi,zaměstnavatel se urazil že jsem šla marodit.....pocho­pila jsem správně že mám dát výpověď až po ukončeni neschopnosti?ale co dělat bez peněz?

Odpovědi
anonym

Vím, že jsi netrucovala, šprajc byl z druhé strany.
Zkuste se domluvit, není šance jak ji dostat, ještě soud vzít v úvahu, ale náklady, měsíce, léta tahanic.
►Na dohodu nepřistupovat◄,
pak máte jen 45% prům. mzdy na podpoře.
-
Zkuste právníka, nejsem právník, jen se kapánek orientuju v zákoně.
P.S. koukni do diskuze pod tvým dotazem

anonym

Dohodu NEBER!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jsi v právu ty a ne on!!!!!!!!!!!
a jen maličkost-pokud vezmeš dohodu, nenajdeš si práci a skončíš na pracáku, budeš brát jen minimum po dobu 5 měsíců, narozdíl od normální výpovědi, kdy bereš cca 60, 50, 40%. Takto bys brala jen 40%. Takže bacha na to!!!!

hanulka11

je lepší pokračovat u 1 otázky v diskuzi pak jsou otázky roztříštěné a špatně se na ně odpovídá takto je to vše ppohromadě a ví každý souvislosti – proto už nezakládejte další otázku a pokračujte v diskuzi

anonym

hanulk11, díky, zrovna jsem to chtěl taky napsat