Kelt

Je nějaké ideální místo na zemi…?

kde nehrozí přírodní katastrofy, zemětřesení, sopky. Kde je stálé počasí, minimální kriminalita a minimální výskyt nějakých nebezpečných živočichů, nemocí a kde je možné také pracovat a přitom jazyk té země není těžké se naučit?
Já nevím, vy ano? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Shoehardt

Máme to štěstí, že existuje místo ve vesmíru, které je ideální k životu. Už tohle samo o sobě mi připadá jako neskutečná náhoda.

Další odpovědi
autacek

V Česku jsme na tom relativně dobře.

yuko

V takovém ideálním místě pro život právě pobývám. Krásné počasí, čistý vzduch, výborná pitná voda, téměř žádná kriminalita – stejně tady záleži na tom, kde se určitý idiot objeví nebo kdy a kde mu přeskočí. To se nedá předvídat. Jazyk se dá naučit, pokud se ho budeš chtít naučit. Víc než nebezpečného zvířete, bych se spíš obávala toho, komu by mohlo přeskočit. Ale nemusím se tu bát ani v noci. Je tu bezpečno. I sousedova kočka se může stát nebezpečnou, pokud jí budu ubližovat. Nebudu psát, kde je to ideální místo. Ten, kdo tady žije, je velmi spokojený. Ale rejpalisti by si vždycky něco našli.

zjentek

Jo tak to bude třeba si porovnat zeměpisnou, správní, geografickou, topografickou, vojenskou, politickou, katastrální, hospodářskou, turistickou, zemědělskou, meteorologickou, vodohospodářskou a dopravní mapu světa ;)