Je nějaká země, do které se rádi vracíte a máte k ní hlubší vztah?

Nejlepší odpověď
Kepler

U mě je to Slovensko, však jsem taky z východu Moravy. V momentě, kdy k nám Slováci ztratili nenávist, vše jsem jim odpustil. Jsou to taky normální a pohostinní lidé a na Slovensku je místy krásně. Od Tatier k Dunaju siroty spiévajú…

Další odpovědi
Justin1

Pro mě je to jedině Česká republika. Po 6 letech ve Francii jsem se vrátil do Česka a i po dalších 12 letech jsem rád, že jsem tu. Mám rád Prahu, české lesy, kopce, pivo, Cimrmana, country kapely. Taky se mi líbí, že v Česku se hodně pěstuje pěší turistika, geocaching a je tu taky dost kopců a rozhleden pro zájmové vysílání na pásmu PMR.

elkon

Itálie, přesněji ostrov Ischia. Nevšimnul jsem si, že by Slováci ztratili nenávist. Všeobecně je to stejné jako kdysi.

Drap

Ano, je taková.

Kepler

elkon: tak to jsi počůral ještě málo sněhu 🙂

elkon

Stačí sledovat dění. Za život jsem toho zažil dost. Dokonce jsem se s nimi učil, protože neměli své učiliště, tak jezdili sem. Jejich mentalitu dobře znám.