Dochy

Je nějaká vůle řešit tu toho „uživatele“, který otvírá staré otázky a pod nimi vede sám se sebou rádobydiskusi?

Zřejmě jediná aktivita uživatele s několika profily je diskutovat o kravinách a vkládat otevřené či skryté odkazy na nějaké produkty či firmy… viz obr. Pokud má někdo zkušenost: Jak je tento případ vůbec placen?
https://ctrlv­.cz/dkha
Kdyby náhodou obrázek neprošel, tak je na odkaze…

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… nevím, jestli jich je víc, či jen jeden, ale těchto reklamních odpovědí diskuzí je zde spousta >>> bonzovat se nemá, ale hlásit se to musí >>> takže tyto příspěvky nekompromisně nahlašuju (jsou to taky jediný, co hlásim, chuť nahlašet si na nich stopro vykompenzuju, jelikož jich je neúrekom …

Další odpovědi
aliendrone

Tywoe… to si snad děláš srandu… :(

Dochy

Podle aktivity a stylu soudím, že jde o jednoho člověka co si povídá sám se sebou 😉 Ale jistotu pochopitelně nemám. Tihle „uživatelé“ tu ale podle mně už ani být neměli ☹