Said

Je nejaka „Spatna“ soukroma skola v Praze ?

Je v praze nejaka soukroma skola bez skousek proste jen abych tam byl ? (pripadne kde je dost rusu) Nechce se mi ucit a jde mi jen o maturitu. Chci aby me vzali a nemeli na me naroky, ne moc uceni a tak. prosim spatny opdovedi si nechce pro sebe :)

Nejlepší odpověď
ivzez

Kromě asi tří nebo čtyř, které po žácích vyžadují práci a přípravu, jsou „špatné“ všechny. Ale státní maturita je povinná i pro soukromé školy, takže si soukromou školou asi moc nepomůžeš.

Gecco, já to celkem chápu. Moje nejstarší dcera měla celé gymnázium trojky
a čtyřky, odmaturovala se samými jedničkami a opravdu „se našla“ až na VŠ.
Na gymnáziu ji některé předměty vůbec nebavily, VŠ si vybrala podle svých zájmů…

Další odpovědi
gecco

😁
…„Nechce se mi ucit a jde mi jen o maturitu.“…
😁

No – asi tě neuklidním, jsou školy, kterým bude stačit, že budeš (resp. tví rodiče) platit školné a kantoři tě nechají čtyři roky ´na pokoji´…
Ale pak přijde maturita – a ta je na kvalitě školy (víceméně) nezávislá – takže maturu – s tvým přístupem, pravděpodobně neuděláš…
Vyhozený 4 roky, vyhozený peníze…
___
Raději se rovnou nech zaměstnat v ´mekáči´ u friťáku s hranclama…