Tkim

Je nějaká šance jak dostat z dlužníka peníze 2000 Kč, pokud nemám smlouvu. Jen komunikaci přes E-mail.

V mejlu se domlouváme na splátkách. Zašle první (úrok) 300 Kč a pak už nic. Mám ho napadnout ? Vyhrožovat ? Co mi může kdybych ho někde bokem srovnal ?

Nejlepší odpověď
anonym

Bohuzel zde asi pujde o drahou a to doslova o drahou zkusenost. ☹
Pokud jde o slusneho cloveka , bude vracet treba i po 100 kc. Mozna na vice nema. I tak bych to brala.
Jinak vam nezbyva , nez na to zapomenout a uz nepujcovat.
Nema smysl se tim trapit.
A mozna ted ten clovek nema , nebo nechce .. , ale kdovi co se mu casem bude honit v budoucnu v hlave a mozna vrati pozdeji.
Nevyhrozovala bych , ani ho nenapadala.
Rozhodilo by to i vas a kdovi , aby se pak bokem nesrovnal nakonec on s vami !

  • iv-