Wyruz

Je nějaká šance dostat svou ex zpět?

Dobrý den,
Před týdnem se se mnou rozešla, protože jsme měli holt blbejsi období a hádali se víc, ale vše by se dalo vyřešit, jenže do toho vstoupilo i to, že poznala někoho jiného a do toho se slepě zamilovala. Přišel jsem k ní, omlouval se a říkal, že vím co jsem dělal za chyby ve vztahu a že bych to rád napravil, dal jí modré růže, které si vždy přála, ale řekla mi, že jakoby už cítí něco k němu (neznají se ani měsíc a viděli se jen dvakrát, jinak si pořád píšou) a že prý už spolu plánuji dovolenou, což je zvrácené. Pak jsme se prošli a nakonec jsme se dlouze objali a dokonce došlo i k tomu, že jsem se začali vášnivé líbat a srandovali jsme o našich zážitcích z našeho vztahu v dobrém. Je nějaká šance, že když se jí teď na měsíc nebudu vůbec ozývat a po měsíci jí třeba zavolám, budu jí chybět a uvědomí si to, že ji mám rád, nebo je to ztracené? Možná blbý dotaz, ale fakt mě ten rozchod trápí.

Nejlepší odpověď
anonym

To už si rovnou řekni o radu sensibilovi, vyjde to přibližně nastejno – taky bude jen tipovat. Ale jednu radu bych možná měl, podívej se na váš vztah zpětně z jejího úhlu pohledu, a pokud nedojdeš k závěru, že s tebou byla šťastná (ne zaopatřená, ne přiměřeně spokojená, ne obletovaná a obdarovávaná modrými růžemi nebo nevím jakými tretkami, ale prostě šťastná), tak ji nech raději jít, pouč se ze svých chyb a zkus to znovu a jinak. Anebo postupuj úplně jinak, je to jen na tobě, co my tady ti do toho máme kecat …

Další odpovědi
ivzez

Zatím odpovídali jenom pánové, tak jednu odpověď za ženy.

Pokud bych se s někým rozešla a našla někoho jiného, vůbec bych
o návratu neuvažovala. I proto, že přestože byste teď slíboval
„hory doly“, věděla, bych, že byste se nejpozději po pár týdnech
vrátil k tomu, kvůli čemu jsem zvolila rozchod.

A na ten „zkušební měsíc“ zapomeňte úplně.
Takové „hrátky“ na většinu žen (ani mužů) neplatí.

Michala11

Ona si přála modrou růži a dostala ji, až když se s tebou rozešla? Opravdu chceš vedle sebe někoho, kdo se přemiluje během pouhého týdne? Nenech ji vystydnout a hodně štěstí.

Edison

Ne. Nezkoušej to. Jdi dál svou cestou. Bude to méně bolestivé. Své chyby neopakuj v dalším vztahu. Dbej na to, aby si to krásné ponechal ve své paměti a na to špatné zapoměl. Možná jí budeš chybět, ale když tomu dáš nějaký ten čas, není vyloučeno, že se budete moci vídat, jako přátelé…

HZK

Rozumím, co prožíváš. Pokud si ho našla jako záchranný kruh, může to za pár neděl či měsíců vyhasnout a uvědomí si, že to byl jen záchvěv a bylo zbytečné tě opouštět. Stát-ti se to může. Nech to teď být, třeba se ozve sama, prostě zavolá jak se máš. Na tohle není jednoznačná otázka, odpoví ti čas.

paul1

Něco vyřeší sám čas. Pokud Tě to ale trápí a máš ji stále rád, nečekej a snaž se něco podnikat. Nejhorší je v tomto případě nečinnost.

Drap

Šance je. Pokud bude chtít ona, tak to nebude nijak obtížné.

Loso

Odpovim ti jako zkusenejsi a dobre cti. Vzdy je sance, ale abys ji ziskal a prehodnotil jeji mysleni, musis udelat prave opacny nelogicky efekt. Ignorovat ji, ale ne uplne. Mit ji proste na haku, dokud se neozve ona sama. Pokad neco zkazis, je moznost napravy, ale lhuta mlceni se jen akorat protahne a navrat vztahu se povzdali o kus dal a nebo muze i skoncit, ale spis zahraj frajera, mrtveho brouka. Zenske maji radi alfa – samce z nejakeho duvodu, maji to zakodovane, tak ji dokaz, ze to jsi i ty. V prirode se o samici vedou boje.

anonym

pokud je tvůj plán nechat ji v tom měsíc vykvasit a dojít k závěru, že bez tebe nemůže žít, tak to pravděpodobně nevyjde. Ale co já vím, ani jednoho z vás neznám 🙂

zjentek

Ježišinku… Jéžišinku! ;)

zjentek

Pokud bude chtít ona, a ty se přízpůsobíš, tak následky mohou být velice obtížné. Zejména pro tebe.