Avatar uživatele
adam666

Je nějaká šance vyhnout se pobytu ve vězení za vyhrožování a úvěrový podvod za níže uvedených podmínek?

Ahoj, sice to řeším vše s advokátem a podobně, ale přeci jen se zeptám taky jinde. Behem roku 2015 jsem docela blbnul, udělal několik přečinů (vyhrožování, přečin uveroveho podvodu – (nedostal jsem nařízeno uhradit škodu) a nepovolené kácení dřeva – škoda je uhrazena, maření úředního rozhodnutí) Zatím mám souhrný trest na 32 měsíců podmíněne. Od 1.10.2016. Soud mi nařídil, také návštěvy PMS (probační a mediační služba). Veškeré návštěvy plním řádně a s pochvalou. Bohužel mi zbývá ještě poslední soud, kde budu souzen za přečin uvěrového podvodu cca. 10–15tisíc, chtěl bych se zeptat: je nějaká možnost nebo šance, abych se vyhnul pobytu ve vězení? ( domácí vězení uložit nejde vzhledem k souhrnnému trestu). Děkuji za odpovědi.

Zajímavá 0 před 2509 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Smlouvyzdarm

O vině a trestu vždy rozhoduje soud. Ty se tedy chovej tak, aby neměl důvod tě zavřít. Neznám sice detaily, ale z toho, co píšeš, mi vyplynulo, že být to v mé moci, tak tě zavřu, až zčernáš. Promiň, ale to, co píšeš, prostě není jen nějaké životní zakopnutí.........

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Jak vyhnul? Nikam jinam nepatříš. Nicméně peníze zmohou hodně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Proč se to neřešilo najednou?

Jestli jde o další přečin po udělení předchozího trestu,
nepřepokládám, že byste podmínku „neproměnil“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Pravděpodobně je to kousek z naší nové generace, co není zakázáno je dovoleno, ovšem v zápětí, neznalost zákona neomlouvá.
Jak se vyhnout, pokud není ta'tulda Ritig, Dalík, politik a podobná odrůda, neb šikovná podržtaška, tak příště včas zapnout mozek a chovat se lépe

Upravil/a: Kryšpín

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
odpovídámež

Odpouštím ti vyhrožování a nahlášení nesprávných údajů při sjednání úvěru, ale škodu způsobenou na stromech? To lze nahradit penězi? Ne. Staň se zahrádkářem ve smyslu pěstování dřevin, když se ti podaří zasadit třeba 1 strom a bude ti odpuštěno vše. Každý jsme nějaký. Jestli je to tak, podívejme se na tu chátru spravedlnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
adam666

Nejdříve se najednou vše řešit mělo, ale několikrát se to vrátilo a na policii a nakonec se vlastně jedna věc řeší na 3×.

před 2508 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adam666

Zavřou, šlo o souhru nešťastných náhod, nehledě na to, že nikomu nebylo ublíženo, všechny škody jsem již nahradil a co se týká toho vydírání tak to na mě vykonstruovala moje ex ( požadovala i finanční odskodné, ale to soud zamítl ) s advokátem a rodinou již dáváme dohromady podklady pro obnovu daného případu. Opravdu neznáte detaily tak prosím nesudtě a nepiště at mě zavřou až z černám. !

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
adam666

Jen bych dodal, že veškeré skutky se staly během roku 2015 ( duben – listopad )

před 2509 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek