adam666

Je nějaká šance vyhnout se pobytu ve vězení za vyhrožování a úvěrový podvod za níže uvedených podmínek?

Ahoj, sice to řeším vše s advokátem a podobně, ale přeci jen se zeptám taky jinde. Behem roku 2015 jsem docela blbnul, udělal několik přečinů (vyhrožování, přečin uveroveho podvodu – (nedostal jsem nařízeno uhradit škodu) a nepovolené kácení dřeva – škoda je uhrazena, maření úředního rozhodnutí) Zatím mám souhrný trest na 32 měsíců podmíněne. Od 1.10.2016. Soud mi nařídil, také návštěvy PMS (probační a mediační služba). Veškeré návštěvy plním řádně a s pochvalou. Bohužel mi zbývá ještě poslední soud, kde budu souzen za přečin uvěrového podvodu cca. 10–15tisíc, chtěl bych se zeptat: je nějaká možnost nebo šance, abych se vyhnul pobytu ve vězení? ( domácí vězení uložit nejde vzhledem k souhrnnému trestu). Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Smlouvyzdarm

O vině a trestu vždy rozhoduje soud. Ty se tedy chovej tak, aby neměl důvod tě zavřít. Neznám sice detaily, ale z toho, co píšeš, mi vyplynulo, že být to v mé moci, tak tě zavřu, až zčernáš. Promiň, ale to, co píšeš, prostě není jen nějaké životní zakopnutí.........

Další odpovědi
mosoj

Jak vyhnul? Nikam jinam nepatříš. Nicméně peníze zmohou hodně.

ivzez

Proč se to neřešilo najednou?

Jestli jde o další přečin po udělení předchozího trestu,
nepřepokládám, že byste podmínku „neproměnil“.

Kryšpín

Pravděpodobně je to kousek z naší nové generace, co není zakázáno je dovoleno, ovšem v zápětí, neznalost zákona neomlouvá.
Jak se vyhnout, pokud není ta'tulda Ritig, Dalík, politik a podobná odrůda, neb šikovná podržtaška, tak příště včas zapnout mozek a chovat se lépe

odpovídámež

Odpouštím ti vyhrožování a nahlášení nesprávných údajů při sjednání úvěru, ale škodu způsobenou na stromech? To lze nahradit penězi? Ne. Staň se zahrádkářem ve smyslu pěstování dřevin, když se ti podaří zasadit třeba 1 strom a bude ti odpuštěno vše. Každý jsme nějaký. Jestli je to tak, podívejme se na tu chátru spravedlnosti.

adam666

Nejdříve se najednou vše řešit mělo, ale několikrát se to vrátilo a na policii a nakonec se vlastně jedna věc řeší na 3×.

adam666

Zavřou, šlo o souhru nešťastných náhod, nehledě na to, že nikomu nebylo ublíženo, všechny škody jsem již nahradil a co se týká toho vydírání tak to na mě vykonstruovala moje ex ( požadovala i finanční odskodné, ale to soud zamítl ) s advokátem a rodinou již dáváme dohromady podklady pro obnovu daného případu. Opravdu neznáte detaily tak prosím nesudtě a nepiště at mě zavřou až z černám. !

adam666

Jen bych dodal, že veškeré skutky se staly během roku 2015 ( duben – listopad )