pn65

Je nějaká prověřená firma ne instituce na osobní bankrot? děkuji

Doplňuji:

Prosím jen v Brně

Nejlepší odpověď
ivzez

Souhlasím se Zzzlatokopkou:

Zkoušejte firmy/poradny, které pomáhají bezplatně. Najít takovou pomoc je
možné i u občanských poraden (asi ne u všech, ale budou umět nasměrovat).

Pokud by mělo jít o placenou pomoc, pak radši zaplaťte advokáta,
který na rozdíl od „oddlužovacích firem“ za svou práci odpovídá.
Cena za sepsání návrhu je všude přibližně stejná.

Kontakty na občanské poradny:
http://www.ob­canskeporadny­.cz/index.php?I­temid=8

  • ––

Než se někam obrátíte, se zkuste podívat na insolvenční zákon na portálu Justice.cz. Najdete tam i potřebné formuláře včetně pokynů a vzorů.
Možná zjistíte, že byste to zvládli i sami:
http://insolvencni-zakon.justice­.cz/obecne-informace/insol­vencni-pravo.html

Další odpovědi
zzzlatokopka

Určitě bude i v Brně, je ale dobré najít si takovou, která vám s bankrotem pomůže zadarmo, ta totiž má jako zájem vám pomoct. -)))

Ta které za to zaplatíte má zájem vydělat:-(((

Hledejte neziskovku. Třeba tato je dobrá, bohužel není v Brně http://www.fi­nancnitisen.cz/ ale určitě tam bude jiná neziskovka, poradí i na soudě.

Hlada

Na povolení oddlužení žádnou firmu nepotřebujete. Vyplníte velmi jednoduchý formulář na justice.cz a s přílohami podáte na Krajský soud. Stačí, když budete mít dvě půjčky, které nesplácíte a oddlužení vám bude povoleno. Soud nijak nezkoumá, jak žadatel hospodaří ani co s půjčenými penězi udělal. Když něco bude chybět, soud vás vyzve k doplnění.